fbpx
Masaż bańką chińską​

Masaż bańką chińską

Ten intensywny masaż polega na próżniowym zasysaniu skóry oraz tkanki podskórnej. W trakcie jego wykonywania krążenie krwi i płynów ustrojowych zostaje wzmożone, co wpływa na usuwanie niepotrzebnych produktów przemiany materii. Usprawnione odżywianie tkanek zapobiega tworzeniu się cellulitu.

Masaż bańką chińską działa tak, jak intensywny drenaż limfatyczny. Ilość jego zalet pozostaje niezliczona, ale najbardziej jest ceniony ze względu na redukcję cellulitu, a także tkanki tłuszczowej z okolic ud i pośladków. Wystarczy kilka zabiegów, by znacznie zmniejszyć widoczność rozstępów. Jeżeli borykasz się ze zwiotczałą skórą lub obolałymi i napiętymi mięśniami, masaż bańką chińską przyniesie widoczne efekty w niedługim czasie. Zabieg polecany jest także osobom, które nie zmagają się z problemami zdrowotnymi, ponieważ działa relaksująco i odstresowująco.

Po masażu skóra może być delikatnie zaczerwieniona i ciepła. Jest to dobra oznaka, iż ciało stało się rozluźnione oraz lepiej ukrwione. To, jak często będziemy poddawać się zabiegowi, jest zależne od efektów, jakie pragniemy uzyskać.

Jakie są przeciwskazania?

Masaż bańką chińską powinien być poprzedzony konsultacją z lekarzem. Do głównych czynników stanowiących przeciwskazanie do zabiegu należą:

  • ciąża,
  • menstruacja (1-2 dzień),
  • nowotwór,
  • choroby serca,
  • żylaki,
  • cera naczyniowa,
  • nadciśnienie.

Konsultację zaleca się także osobom powyżej 60. roku życia. Co najistotniejsze, masaż bańką chińską wykonywany przez specjalistę jest stuprocentowo bezpieczny i nie pozostawia na ciele dużej ilości siniaków.

Najlepszy pogromca cellulitu

Masaż bańką chińską już od wielu lat pozostaje jedną z najpopularniejszych metod zwalczania cellulitu. Już po kilku zabiegach grudki i dołki w skórze zanikają, a ciało staje się jędrniejsze. Masaż usprawnia funkcjonowanie układu limfatycznego, co wpływa na zanik obrzęków. Wymodelowaniu ulegają przede wszystkim takie partie ciała, jak: uda, brzuch, pośladki, biodra. Tworzywo, z jakiego wykonane są bańki, pozwala na przystawienie ich do niemal każdego miejsca na ciele. Dla uzyskania najlepszych rezultatów nie należy robić bardzo długich przerw pomiędzy zabiegami.

Ogromna ilość zalet, jakie idą za wykonaniem serii zabiegów bańką chińską, sprawia, że każdy będzie usatysfakcjonowany z osiągniętych efektów. Serdecznie zachęcamy do zapisów na masaże wykonywane bańką chińską w IMPRESHA BODY SPA.

Close Menu
×
×

Koszyk