fbpx
Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi

Masaż lomi lomi narodził się na Hawajach, skąd w drugiej połowie dwudziestego wieku rozprzestrzenił się dalej na cały świat. Do Polski dotarł dopiero kilka lat temu. Pierwotnie odbywał się w tradycyjnej hawajskiej świątyni, na kamiennym ołtarzu, przy tańcu hula i śpiewach, a wykonywał go szaman-uzdrowiciel „Kahun”. Ta ceremonia trwała kilka godzin, a nawet dni! Była oczyszczeniem i duchową pomocą w podejmowaniu decyzji w przełomowym momencie życia człowieka – na przykład dla władcy, który miał objąć tron, lub dla młodego człowieka, który miał wkroczyć w dorosłość.

Dzisiaj masaż lomi lomi to nadal zabieg całościowy, który uzdrawia ciało i duszę. Przede wszystkim skupia się na relaksie i wewnętrznym oczyszczeniu. Masaż lomi lomi oznacza połączenie masażu jako naciskania i ugniatania ciała, z pracą nad swoimi stronami: zewnętrzną i wewnętrzną. Zatem taki masaż pozwala poczuć błogość, przenikającą i ciało, i duszę. Świetnie redukuje napięcie mięśni, które są jak karta pamięci – kumulują przeżycia i uczucia, także te negatywne, od których warto się uwolnić, by nie stały się blokadą zagradzającą nam drogę do szczęścia. Podobnie jest ze stresem, który w mniejszym lub w większym stopniu znajduje się w życiu każdego z nas. Jego przedłużająca się, obciążająca obecność przeradza się w negatywne skutki, które stanowią realne zagrożenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli nie możemy pozbyć się stresu z naszego życia, wspaniałym rozwiązaniem może okazać się masaż, który uwalnia ciało od napięć.

Masaż lomi lomi to nie tylko relaks. On daje również wsparcie duchowe: masażysta odszukuje napięcia i uwalnia je od traum przeszłości. Wykonujący masaż jest swego rodzaju uzdrowicielem i terapeutą – obdarza życzliwością, akceptacją i zrozumieniem.

Korzenie lomi lomi mówią także o samoakceptacji, która niezbędna jest do samouzdrowienia. Gdy nauczymy się szanować swoje ciało i odpowiednio o nie dbać, będzie silniejsze i odporniejsze, a my szczęśliwsi. Dlatego podczas masażu warto, oprócz oddania się odprężeniu, zastanowić się nad jakąś pozytywną zmianą. Energia przekazywana przez masażystę naszej intencji sprawi, że z lepszym nastawieniem będziemy mogli realizować założone sobie cele.

Nasz salon traktuje każdego klienta wyjątkowo i dopasowuje usługi do indywidualnych potrzeb i życzeń. Priorytetem jest dla nas dobre samopoczucie klientów i ich satysfakcja, zatem dokładamy wszelkich starań, by zabiegi w naszym salonie były przyjemnymi doświadczeniami i pozostawiały jedynie pozytywne wspomnienia.

Zapraszamy do zapoznania się naszą bogatą ofertą.

Close Menu
×
×

Koszyk