fbpx
masaż odchudzający

Masaż odchudzający

Masaż odchudzający łączy w sobie przyjemne z pożytecznym – odpręża i jednocześnie wspomaga modelowanie sylwetki. Należy do rodzajów masażu klasycznego, a jego dodatkową funkcję odchudzającą uzyskuje się dzięki równomiernym rozprowadzeniu limfy po organizmie, które pozbywa się zatrzymanych płynów. Dzięki intensywnemu uciskaniu i oklepywaniu ciała, rozbija się i rozdrabnia podskórną tkankę tłuszczową w najbardziej problematycznych miejscach: brzuchu, udach, biodrach i ramionach. Zabieg często wykonywany jest przy użyciu specjalistycznych kremów, stymulujących metabolizm.

Taki masaż odchudzający – stosowany regularnie – wygładza, ujędrnia skórę i zmniejsza cellulit. Kolejną jego cenną właściwością jest poprawienie krążenia i usunięcie z organizmu nadmiaru toksyn. Komórki w ludzkim organizmie, pobudzone do pracy przez energiczny masaż, lepiej radzą sobie z procesami przemiany materii.

Klienci często decydują się na masaż ze względu na jego działanie relaksacyjne. Masowane mięśnie rozluźniają się, pozbywając się napięć i skurczów. Masaż pomaga pozbyć się stresu i jego negatywnych skutków, które bardziej lub mniej dotykają każdego z nas i mogą być źródłem dolegliwości zdrowotnych, takich jak na przykład bóle pleców, głowy czy bezsenność.

Po wykonanym masażu odchudzającym zaleca się uzupełnienie płynów i podjęcie aktywności fizycznej, by przedłużyć efekty masażu. Najlepsze rezultaty przynosi seria co najmniej pięciu masażów w odstępie 7-10 dni.

Kto powinien zrezygnować z masażu odchudzającego? Na pewno osoby, które borykają się z problemami z krążeniem (zakrzepy, tętniaki), dolegliwościami skórnymi (stany zapalne i alergiczne) czy nowotworami.

Masaż odchudzający świetnie działa na skórę, odpręża i pozbędzie się kilku centymetrów w obwodzie. Należy jednak wziąć pod uwagę, że zabieg jedynie wspomaga odchudzanie, ale nie wystarczy do zadowalającej redukcji masy ciała, której nie osiągnie się bez odpowiedniej diety i aktywności fizycznej.

Nasz salon traktuje każdego klienta wyjątkowo i dopasowuje usługi do indywidualnych potrzeb i życzeń. Priorytetem jest dla nas dobre samopoczucie klientów i ich satysfakcja, zatem dokładamy wszelkich starań, by zabiegi w naszym salonie były przyjemnymi doświadczeniami i pozostawiały jedynie pozytywne wspomnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej bogatej oferty, znajdą w niej Państwo masaże zdrowotne, orientalne, dla dwojga i wiele innych dobroczynnych i przyjemnych zabiegów.

Close Menu
×
×

Koszyk