fbpx
Masaż orientalny​

Masaż orientalny

Masaż orientalny to coś więcej niż klasyczny masaż rozluźniający. To, co je różni to świadoma praca terapeuty z energią. Oprócz odprężenia, masażysta wykorzystuje holistyczne techniki, by sprowadzić z powrotem równowagę wewnętrzną klienta. Pracuje nad jego emocjami i energią, dzięki czemu uwalnia organizm od stresu i jego negatywnych skutków. Taki zabieg jest popularnym sposobem relaksu, jak i elementem rehabilitacji.

Tradycja masażu orientalnego sięga przeszło 2000 lat wstecz i wywodzi się z kultury Wschodu. Ludzie z tamtych stron wierzą, że energia krąży w ciele człowieka i zapewnia mu zdrowie i dobre samopoczucie. Wszelkie zastoje w przepływie energii wskazują na jakąś dolegliwość i mogą być spowodowane różnymi czynnikami, chociażby przewlekłym stresem.

Mędrcy ze Wschodu uważają, że energię człowiek najlepiej przyjmuje przez punkty akupresury. Ucisk odpowiednich miejsc usuwa zastoje i blokady, przywraca prawidłową cyrkulację energii w ciele, a co za tym idzie – przywraca też dobre samopoczucie.

Taki masaż orientalny świetnie wpływa także na mięśnie i kręgosłup – koi ból, daje ulgę, spokój i wycisza. Dlatego gorąco poleca się go osobom, które prowadza siedzący tryb życia, pracują w jednej pozycji, a więc cierpią na bóle i zmęczenie.

Ponadto, masaż wschodni reguluje pracę wszystkich narządów wewnętrznych, pobudzają działanie układu odpornościowego. Ma także korzystne działanie dla urody, gdyż poprawia jędrność i wygląd skóry, zapewniając młody, promienny i zdrowy wygląd.

Pod pojęciem masaż orientalny kryje się wiele odmian masażu, do najchętniej wybieranych z nich należą: tajski, balijski, Shiatsu czy lomi lomi. Masaże z Azji wykonuje się w bardzo kameralnych warunkach – przy przyjemnym świetle świec, odpowiedniej muzyce i z wykorzystaniem ciepłych olejków o niesamowitych, egzotycznych aromatach. Masaże orientalne wykonuje się na całym ciele, często dla pogłębienia stanu relaksu, masuje się także głowę czy twarz.

Przed zabiegiem klient ma szansę wskazać masażyście swoje dolegliwości. Nasz salon traktuje każdego klienta wyjątkowo i dopasowuje usługi do indywidualnych potrzeb i życzeń. Priorytetem jest dla nas dobre samopoczucie klientów i ich satysfakcja, zatem dokładamy wszelkich starań, by zabiegi w naszym salonie były przyjemnymi doświadczeniami i pozostawiały jedynie pozytywne wspomnienia.

Zapraszamy do zapoznania się naszą bogatą ofertą, w której znajdą Państwo masaże zdrowotne, klasyczne, orientalne czy dla dwojga.

Close Menu
×
×

Koszyk