fbpx

MASAŻE ORIENTALNE

Lomi Lomi

Jest to hawajski masaż całego ciała mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego umysł i ciało. Masaż lomi lomi to coś więcej niż zwykły masaż relaksacyjny, bo wykonuje się go w intencji osoby masowanej. Harmonizuje energię w ciele i likwiduje wewnętrzne blokady hamujące jej swobodny przepływ. Koi nerwy, usuwa negatywne emocje, łagodzi niepokój, wycisza złe myśli. Reguluje pracę układu nerwowego, pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Przywraca spokój, optymizm i chęć do działania. Przynosi ulgę w bólu – zmniejsza bóle mięśniowe, migrenowe i bóle kręgosłupa. Pobudza krążenie i metabolizm.

90 min | 280 zł

Masaż balijski

Masaż balijski to połączenie starożytnych metod rodem z Chin i Indii – akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. Wywodząca się z wyspy Bali i Jawy.

Balijski masaż zapewnia odprężenie i relaks. Pomaga zmniejszyć działanie stresu, poczucie niepokoju i stan napięcia. Wspiera leczenie depresji, łagodzi bezsenność, poprawia rytm snu. Uspokaja emocje i niweluje lęki, poprawia samopoczucie i nastrój, zmniejsza zmęczenie. Ma szczególną moc regenerowania sił witalnych.

Po masażu następuje czas odpoczynku i wyciszenia, podczas którego podawana jest herbata imbirowa. 

75 min | 260 zł

Close Menu
×
×

Koszyk