fbpx

MASAŻE SPA & wellness

Masaż holistyczny

Holistyczny rytuał całego ciała. Zawiera dwa rodzaje peelingów na stymulujących skórę, masaż całego ciała oraz indyjskiego masażu głowy. A wszystko to w atmosferze orientalnych klimatów i aromatycznych zapachów.

80 min | 290 zł

Słodycz orientu

Rytuał ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem aromaterapeutycznym z dodatkiem masła shea, masła kakaowego, kokosowego składającym się w 100% z naturalnych wosków pszczelich oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Wszystko to zawarte w formie świecy, która po rozpaleniu zamienia się w przyjemnie ciepły olejek do masażu. Ta unikatowa formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką na długo po zabiegu. Głównie polecany masaż dla osób z bardzo przesuszoną skórą.

Ceremonia rozpoczyna się peelingiem całego ciała, a następnie wykonywany jest masaż całego ciała z wykorzystaniem kosmetycznej świecy do masażu.

80 min | 290 zł


miodowy kardamon

Masaż poprzedzony jest kardamonowym peelingiem całego ciała na bazie soli himalajskiej.  Miód do masażu został specjalnie opracowany tak by można było wykonać długi masaż. . Miód ekologiczny jest bogatym źródłem witaminy E, C i A. Dzięki swoim właściwościom odżywczym i regeneracyjnym uczyni skórę bardziej jędrną i promienną. Wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt, sprawia, że staje się aksamitnie miękka. Rytuał polecany do skór suchych i odwodnionych.

80 min | 290 zł

Close Menu
×
×

Koszyk