fbpx

MASAŻE SPA & wellness

Masaż holistyczny

Holistyczny rytuał całego ciała. Zawiera dwa rodzaje peelingów na stymulujących skórę, masaż całego ciała oraz indyjskiego masażu głowy. A wszystko to w atmosferze orientalnych klimatów i aromatycznych zapachów.

80 min | 200 zł

Słodycz orientu

Rytuał ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem aromaterapeutycznym z dodatkiem masła shea, masła kakaowego, kokosowego składającym się w 100% z naturalnych wosków pszczelich oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Wszystko to zawarte w formie świecy, która po rozpaleniu zamienia się w przyjemnie ciepły olejek do masażu. Ta unikatowa formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką na długo po zabiegu. Głównie polecany masaż dla osób z bardzo przesuszoną skórą.

Ceremonia rozpoczyna się peelingiem całego ciała, a następnie wykonywany jest masaż całego ciała z wykorzystaniem kosmetycznej świecy do masażu.

80 min | 200 zł

Masaż sportowy

Wykonuje się go celem zwalczenia objawów przetrenowania i zapobiegania wystąpieniu kontuzji. Ponadto masaż sportowy poprawia metabolizm i pozwala wyciszyć orgaznim lub go pobudzić, w zależności od rodzaju wykonuje się go pomiędzy zawodami, a także tuż przed podjęciem dużego wysiłku fizycznego. Masaż sportowy jest dedykowany osobom aktywnym fizycznie.

60 min | 170 zł

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny w intensywniejszej wersji. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm, przemianę materii i usuwa toksyny. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Wzrasta produkcja kolagenu, a skóra staję się sprężysta i gładka. Dodatkowo zmniejsza obrzęki i nadmiar wody w organizmie. Dodatkowo rozciąga i rozluźnia pospinane mięśnie pleców.

PRZECIWWSKAZANIA:
Gorączka, nowotwory, choroby zakaźne, ciąża, menstruacja (1-2 dzień), osoby powyżej 60 roku życia, cera naczyniowa, żylaki, tendencja do siniaków, choroby serca, nadciśnienie, rozrusznik,

Przed przystąpieniem do zabiegu, warto skonsultować się z lekarzem, czy konkretne schorzenie nie jest przeszkodą do przeprowadzenia masażu bańką chińską.

40 min | 110 zł
60 min | 180 zł

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy zalecany jest przede wszystkim w bólach kręgosłupa spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi, jak również jego przeciążeniami. 
Polecany jest przy wszelkiego rodzaju napięciach mięśniowych i usztywnieniach spowodowanych m.in. przewlekłym stresem.

Uwzględniany jest ponadto jako niezbędny element terapii po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach (zmniejsza wtedy ból, obrzęk, przyspiesza wchłanianie wylewów, poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek miękkich i wokół stawu oraz likwiduje przykurcze), przy uszkodzeniach mięśni i ścięgien (likwiduje wysięk zapalny, zapobiega zrostom w obrębie mięśni, zapobiega ograniczeniom ruchomości w stawie)

60 min | 170 zł

Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż może być wykonany między 3 a 9 miesiącem ciąży (od 13 do 36 tygodnia), ciąża musi przebiegać prawidłowo, nie może być przeciwwskazań medycznych do masażu. Należą do nich m.in. choroby sercowo – naczyniowe, cukrzyca ciężarnych, stany zapalne, niedokrwistość, nieprawidłowy przebieg ciąży. Przed rozpoczęciem masaży warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazań do zabiegu.

Masaż ma na celu podtrzymać dobrą formę i zapewnią pełne odprężenie i błogi relaks. Skutecznie niweluje oraz zapobiega dolegliwościom bólowym pleców, mięśni i stawów, usprawnia krążenie krwi i limfy, zapobiegając i zmniejszając obrzęki stóp i nóg, zapobiega rozstępom, daje gwarancje szybkiego powrotu do formy po porodzie, zapewnia odpoczynek, relaks i dobre samopoczucie przyszłej mamy i dziecka, łagodzi dolegliwości bólowe podczas porodu.

60 min | 180 zł

Masaż relaksacyjny

Celem masażu relaksacyjnego, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu i wyciszenia. To doskonała forma terapii niemal dla każdego, która pomaga zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, zrelaksować umysł, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.

30 min | 100 zł
60 min | 160 zł
90 min | 230 zł

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny koi nerwy, relaksuje, poprawia samopoczucie, a do tego rozluźnia. Ponadto usprawnia ruchomość stawów, a także działa na mięśnie: zwiększa ich elastyczność, dzięki czemu pracują lepiej, są również lepiej ukrwione. Polecany dla osób o siedzącym trybie pracy.

Przeciwwskazania do masażu to menstruacja, ciąża, nadciśnienie, podwyższona temperatura ciała, żylaki, zmiany skórne – np. mocno rozsiane wypryski ropne, obecność krwiaków, nowotwory.

25 min | 100 zł
50 min | 160 zł
75 min | 230 zł

Close Menu
×
×

Koszyk