fbpx

NASZ ZESPÓŁ

ja

Sylwia Preiss

Od roku 2005 roku konsekwentnie i z pasją szkoli się z zakresu SPA&Wellness. Ukończyła Studium Zdrowia i Terapii w Gdyni, intensywny kurs masażu w szkole HEROS w Warszawie oraz liczne szkolenia z masaży orientalnych, zabiegów pielęgnacyjnych na ciało z rożnych stron świata.

Specjalizuje się w masażu bańką chińską. Od ponad 6 lat masuje oraz prowadzi szkolenia z masaży wyszczuplających i modelujących sylwetkę przy użyciu bańki chińskiej. Masaż to jej pasja. Indywidualnie podchodzi do każdej osoby. Masaże są jej autorstwa. Komponuje również własne zabiegi na ciało. Jest osobą emanującą ciepłem, wewnętrzną harmonią i spokojem. Jej profesjonalizm połączony z zdecydowanym i jednocześnie delikatnym dotykiem daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że jesteś w najlepszych rękach. Masaż w jej wykonaniu to niezapomniane przeżycie dla ciała i podróż wgłąb siebie, prawdziwy relaks i odprężenie. Stale podnosi swoje kwalifikacje, jest na bieżąco z technikami z całego świata. Dodatkowo od roku 2016 jest licencjonowana w norweskiej federacji masażu. Oznacza to, że zabiegi są dostarczane w najlepszej klasie i na najwyższym poziomie!

Teresa Spitulska_impresja_body_spa_warszawa_galeria_panorama

Teresa Spitulska

Od 2015 roku z zaangażowaniem i pasją szkoli się z zakresu masaży leczniczych i relaksacyjnych. Specjalizuje się w masażu Lomi Lomi Nui oraz Kobido Japońskim Masażu Liftingującym Twarzy. Interesuje się nowościami z zakresu masażu powięziowego, opracowywania punktów spustowych, aromaterapii oraz refleksoterapii.

Jako pasjonatka medytacji w ruchu oraz terapeutycznej pracy z ciałem, w swojej pracy kładzie nacisk na indywidualne potrzeby klienta. Dzięki połączeniu różnorodnych technik masażowych, zabiegi w jej wykonaniu pozwalają uwolnić napięcie fizyczne oraz psychiczne z ciała, dając uczucie lekkości, spokoju i balansu.

Obecnie szkoli się w zawodzie terapeuty w nurcie Leban/Bartenieff Movement System (LBMS) i Terapii Tańcem i Ruchem (DMT).
Close Menu
×
×

Koszyk